MÖBLER / Skåp & hyllor / Pottskåp 9679136
nr 967 9136
Pottskåp
1800-tal, Furu, handfatslock, längd: 37 cm, djup: 35 cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 juni 2015
kl 18:26:49
11/6 21:37:03
150 kr
12/6 22:09:06